Více než 12498+ pětihvězdičkových recenzí od rodin z celé země
4.5
14529 recenzí
Michaela
48 let
Paní Michaela si udělala čas a i v krátkém předstihu nám pomohla s úklidem bytu. S odvedenou prací jsme spokojení a paní Michaleu můžeme doporučit.
— Víťa
Aneta
7 let zkušeností s hlídáním
Slečna přišla na úklid bytu, byla příjemná, pečlivá a rychlá. To co bych já dělala pět hodin a šíleně by mě to nebavilo, zvládla ona za tři hodiny a s
— Anna
Lucie
3 roky zkušeností s hlídáním
Paní hlídala naší kočku v průběhu naší dovolené. Aktivně si s ní hrála, posílala hromadu fotek i videí a dokázala se zbavit i sršně, který se dostal d
— Petra
Barbora
11 let zkušeností s hlídáním
Skvělá domluva. Úklid proběhl dle očekávání. Slečna Barbora dorazila dle domluveného času a uklidila dle našich představ. Určitě se domluvíme na další
— Tereza
Iveta
5 let zkušeností s hlídáním
Jsem velmi rád, že pro mne paní Iveta již více než rok provádí úklid a celkově pomáhá s udržováním domácnosti. Vždy je vše perfektně zajištěné a mohu
— Jiří
Veronika
13 let zkušeností s hlídáním
Veronika vypomáhala mému tatínkovi s venčením mé irské teriérky Corky, když jsem odjela do zahraničí. Byla velmi ochotná, spolehlivá a flexibilní, což
— Ivana
Veronika
11 let zkušeností s hlídáním
Paní hlídala mého 2 letého syna dlouhodobě. S dětmi to umí a vymýšlí různé aktivity jak je zabavit. Byla jsem velmi spokojená.
— Thi
Kateřina
9 let zkušeností s hlídáním
Slečna Katka nám hlídala našeho pejska na 2 dny. Bylo to poprvé, co spal v cizím prostředí a tak jsme měli obavu jak to všechno zvládne. Naše obavy vš
— Gabriela
Jana Reznickova
Paní, mi pečlivě umyla okna. Pracovala rychle 5 hodin v kuse. Ani nesvačila. Velmi si vážím její služby.
Aneta Sixtová
Hlídačky.cz mě opravdu mile překvapily! Hledala jsem paní na úklid, napsala jsem krátkou poptávku a během pár hodin jsem našla skvělou a milou paní. Oceňuji především to, že jsou hlídačky prověřené, takže má člověk větší klid a důvěru. Navíc se mi líbí, že bych se v případě jakýchkoli nedostatků měla na koho obrátit (i když v mém případě bylo všechno naprosto v pořádku 😊). Celkově velmi příjemná zkušenost a službu bych určitě doporučila dál!