Více než 12493+ pětihvězdičkových recenzí od rodin z celé země
4.5
14523 recenzí
Helena
62 let
Paní Helena je skvělá a jsme velmi spokojeni s hlídáním naseho psa. 👍 Meli jsme požadavek,aby hlídala u nás doma (paní k nám dojížděla každé odpoledne
— Kateřina
Michaela
8 let zkušeností s hlídáním
Michaela se skvěle postarala o našeho australáka skoro celý týden. Mohu s naprostou důvěrou doporučit. Děkujeme!
— Vladislava
Tereza
6 let zkušeností s hlídáním
Tereza je milá, dochvilná a je s ní bezproblémová domluva. 1,5letý syn se z procházky s ní vrátil spokojený. Zatím jsme se viděli jen dvakrát, ale ve
— Mariana
Yevheniia
46 let
Yevgeniya is definitely very skilled, professional, and she has a great spirit. I tried several other cleaners and finding this combination is hard.
— Leon
Aneta
7 let zkušeností s hlídáním
Teta Aneta hlídá už skoro rok a půl naše dva kluky. Začínala, když Matymu byly necelé 3r a Tádovi sotva 15 měsíců. Kluci si ji velmi oblíbili a vždy s
— Michaela
Jana
1 rok zkušeností s hlídáním
Paráda 👍 Slečna Jana je spolehlivá, milá a pečlivě uklidila, co bylo potřeba 🙂 Jsme celá rodina nadšení a těšíme se na spolupráci 😀 Kateřina
— Kateřina
Sandra
59 let
Paní Sandra k nám chodí pravidelně a jsme nadšeni. Úžasně příjemná, pozitivní paní. Domluva vždy na 100%, spolehlivá, vždy chodí včas. Úklid rychlý,
— Daniela
Kristýna
10 let zkušeností s hlídáním
Milá a příjemná paní na hlídání našeho půlročního chlapečka. Spolehlivá, pečlivá, se zájmem se věnovat miminku a pomoci jakkoli to v domácnosti jde😊
— Nikol
Jana Reznickova
Paní, mi pečlivě umyla okna. Pracovala rychle 5 hodin v kuse. Ani nesvačila. Velmi si vážím její služby.
Aneta Sixtová
Hlídačky.cz mě opravdu mile překvapily! Hledala jsem paní na úklid, napsala jsem krátkou poptávku a během pár hodin jsem našla skvělou a milou paní. Oceňuji především to, že jsou hlídačky prověřené, takže má člověk větší klid a důvěru. Navíc se mi líbí, že bych se v případě jakýchkoli nedostatků měla na koho obrátit (i když v mém případě bylo všechno naprosto v pořádku 😊). Celkově velmi příjemná zkušenost a službu bych určitě doporučila dál!