Více než 12493+ pětihvězdičkových recenzí od rodin z celé země
4.5
14523 recenzí
Valentýna
24 let
Slečna hlídala naše dvě děti 8 a 4 roky, vše pěkně zvládla, děti se těší na příště. Jsme velice spokojení. Pokud budeme příště hlídání potřebovat, urč
— Tereza
Barbora
7 let zkušeností s hlídáním
Slova našich tří dětí (10 let, 7 let a 18 měsíců) Bára je hodná, šikovná a máme jí rádi. A slova rodičů, Bára je skvělá. Zvládá všechny tři s přehled
— Radka
Světlana
5 let zkušeností s hlídáním
Paní Světlana je naprosto skvělá. Velmi spolehlivá, rychlá a důkladná. 100% spokojenost a vřele doporučuji. Děkujeme.
— Karolína
Jitka
6 let zkušeností s hlídáním
S paní Jitkou mám výbornou zkušenost. Je velmi milá, empatická, přitom rozhodná, když je třeba zajistit bezpečí dítěte. Hlídala naši dceru. Dcera z ní
— František
Liliia
27 let
Perfektní úklid. Kdo umí ten umí. Je opravdu velmi dobrá. Uklidila nám dětský pokoj, který vypadal jak po bitvě.
— Štěpánka
Kateřina
18 let zkušeností s hlídáním
Slečna hlídá mojí dcera 2 a půl let Ze začátku jsem měla obavi ale vše proběhlo naprostém pořádku Jsem velmi moc spokojená Mohu jen doporučit je ve
— Lucie
Kateřina
29 let
S Káťou jsem byla velmi spokojena. Je to milá a ochotná slečna, která to se čtyřnohými mazlíčky umí. O kocourka bylo postaráno hezky a dle videí měl o
— Michaela
Markéta
4 roky zkušeností s hlídáním
Se slečnou jsme se domluvila ve čtvrtek a od pátku do neděle hlídala naši fenku odepisuje obratem a vše platilo tak, jak jsme se domluvily. Naše fenka
— Petra
Jana Reznickova
Paní, mi pečlivě umyla okna. Pracovala rychle 5 hodin v kuse. Ani nesvačila. Velmi si vážím její služby.
Aneta Sixtová
Hlídačky.cz mě opravdu mile překvapily! Hledala jsem paní na úklid, napsala jsem krátkou poptávku a během pár hodin jsem našla skvělou a milou paní. Oceňuji především to, že jsou hlídačky prověřené, takže má člověk větší klid a důvěru. Navíc se mi líbí, že bych se v případě jakýchkoli nedostatků měla na koho obrátit (i když v mém případě bylo všechno naprosto v pořádku 😊). Celkově velmi příjemná zkušenost a službu bych určitě doporučila dál!