Více než 12495+ pětihvězdičkových recenzí od rodin z celé země

4.5

14526 recenzí

5 hvězdiček
86%
4 hvězdičky
1%
3 hvězdičky
1%
2 hvězdičky
1%
1 hvězdička
11%
Jana

Jana


29 let

I had a wonderful experience with Jana, who took care of my dog while I was away. She was very reliable and always kept me updated by sending videos,

— Martha
Marketa

Marketa


11 let zkušeností s hlídáním

Markéta hlídá našeho 2,5letého syna dvakrát týdně a mohu ji jen doporučit. Se synem se vždy dokáže domluvit, respektuje jeho přání a skvěle vnímá jeho

— Karolína
Adéla

Adéla


3 roky zkušeností s hlídáním

Děkujeme za umytí oken této milé a spolehlivé paní :)

— Nikola
Ilona

Ilona


13 let zkušeností s hlídáním

Absolutní spokojenost! Spolehlivá domluva, úklid bez problémů a velmi příjemné vystupování :) Slečně Iloně bych svěřil i hlídání dítěte, bez jakýchko

— Petr
Tatiana

Tatiana


40 let

Tatiana se o našeho psa postarala skvěle, vše proběhlo bez problémů. Doporučuji.

— Ekaterina
Šárka

Šárka


25 let zkušeností s hlídáním

Ella nám nárazově pomáhá s hlídáním našich dětí už téměř rok. V našem případě (CZ/DE rodina) hodně oceňujeme také znalost němčiny a tím pádem i bezpro

— Pavel
Tereza

Tereza


3 roky zkušeností s hlídáním

Slečna měla na poslední chvíli hlídat velkého, částečně problematického psa. Plná spokojenost - od časové dochvilnosti až po splnění méně standardníc

— Václav

Vše bylo perfektní,od počáteční komunikace,která byla rychlá (na rozdíl od některých jiných hlídaček) po následnou domluvu ,jednalo se o pravidelné ve

— Bo

4.7

Jana Reznickova

Paní, mi pečlivě umyla okna. Pracovala rychle 5 hodin v kuse. Ani nesvačila. Velmi si vážím její služby.

Aneta Sixtová

Hlídačky.cz mě opravdu mile překvapily! Hledala jsem paní na úklid, napsala jsem krátkou poptávku a během pár hodin jsem našla skvělou a milou paní. Oceňuji především to, že jsou hlídačky prověřené, takže má člověk větší klid a důvěru. Navíc se mi líbí, že bych se v případě jakýchkoli nedostatků měla na koho obrátit (i když v mém případě bylo všechno naprosto v pořádku 😊). Celkově velmi příjemná zkušenost a službu bych určitě doporučila dál!

Najděte si svou hlídačku